دعوت به همکاری
سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های مصرحه ذیل به منظور تحقق اهداف سازمانی خود با شرایط زیر داوطلب استخدامی نظامی (مرد) می پذیرد.
رشته های تحصیلی مورد نیاز:
الهیات، علوم اجتماعی،‌ کتابداری، علوم سیاسی، هنرهای نمایشی و تجسمی، کارگردانی ،‌ مدیریت دولتی،‌ علوم تربیتی، زبان و ادبیات فارسی،‌ روانشناسی،‌ مدیریت بازرگانی- امور مالی- امور بانکی‌، حسابداری، ‌اقتصاد بازرگانی
نحوه تماس:
متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.aja.ir مراجعه فرمایند.
آخرین مهلت:
١٨/٠٧/١٣٨٧


عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی پذیرش می‌کند

دفتر نمایندگی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی مستقر در قم از میان طلاب و مبلغین جهت استخدام ثبت‌نام می‌کند.
به گزارش مرکز خبر حوزه، اعتقاد و التزام به نظام مقدس جمهوری اسلامی، عدم‌ سوء‌پیشینه و ملبس به لباس مقدس روحانیت و حداکثر 35 سال از شرایط پذیرش عنوان شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام با در دست داشتن مدارک مورد نیاز شامل: اصل مدرک حوزوی، تصویر از تمام صفحات شناسنامه و عکس معمم به نشانی قم، خیابان ساحلی، کوچه 5 پشت دادگستری، دفتر نمایندگی عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی مراجعه کنند.
داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 2182728 و یا 7706010 با پیش شماره 0251 تماس بگیرند.


انتخاب سردفتر اسناد رسمی ویژه طلاب

اطلاعیه انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال 1387 ویژه طلاب منتشر شد.
به گزارش خبرنگار بازارکار، به منظور جذب افراد نخبه و تحصیلکرده در شغل سردفتری اسناد رسمی از بین طلاب حوزه‌های علمیه که حداقل دارای مدرک تحصیلی سطح 2 از مرکز مدیریت حوزه علمیه قم و یا از دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران هستند برای نقاط مختلف کشور و از طریق آزمون کتبی و اختبار سردفتر اسناد رسمی انتخاب می‌شود.
حداقل و حداکثر سن برای پذیرش افراد به ترتیب 24 و 50 سال اعلام شده است.
متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره 413 هفته‌نامه بازارکار مورخ 9/9/87 مراجعه و از تاریخ 2/10/87 لغایت 5/10/87 با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
 


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد