X
تبلیغات
رایتل

شهرداری در سال جاری مجوز استخدام ندارد

شهرداری تهران مقررات استخدامی و شورای اداری و استخدامی خاص خود را دارد و در این موضوع از مقررات سایر شهرداری‌های کشور تبعیت نمی‌کند.
قائم مقام معاونت مالی و اداری شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران مقررات استخدامی و شورای اداری و استخدامی خاص خود را دارد و در این موضوع از مقررات سایر شهرداری‌های کشور تبعیت نمی‌کند.
به گزارش“ایلنا“، ناصر امانی درباره آگهی‌ها و اطلاعیه‌هایی که اخیرا تحت عنوان جذب نیرو شهرداری‌ها در رسانه‌ها منتشر شده است، گفت: این اطلاعیه‌ها و آگهی‌ها مربوط به سازمان شهرداری‌های وزارت کشور است که برای شهرداری‌های کشور ( به جز شهرداری تهران) منتشر شده است.
وی افزود: از این رو با توجه به این که شهرداری تهران، مقررات استخدامی و شورای اداری و استخدامی خود را دارد در این موضوع از مقررات سایر شهرداری‌ها تبعیت نمی‌کند.
امانی در ادامه با بیان این که شهرداری تهران در سال 88 مجوز استخدام ندارد، تصریح کرد: شهرداری اکثر کارهای اجرایی و پروژه‌های عمرانی خود را به پیمانکاران بخش خصوصی واگذار کرده است و شهرداری تنها کار نظارت و کنترل را بر عهده دارد، از این رو بکارگیری و جذب نیروها توسط پیمانکاران مربوطه انجام می‌شود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد