X
تبلیغات
رایتل80 درصد نیروهای شهرداری‌ها تحصیلات دیپلم یا پایین‌تر دارند

مدیرکل دفتر تشکیلات و نیروی انسانی سازمان شهرداری‌ها گفت: 80 درصد نیروهای شاغل در شهرداری‌ها تحصیلات دیپلم یا پایین‌تر دارند.
محسن کوشش‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس گفت:‌ تنها 8 درصد از نیروهای شاغل در شهرداری‌های کشور تحصیلات بالای فوق دیپلم دارند و تقریباً 80 درصد از آنها دارای مدرک دیپلم یا پایین تر هستند.
وی ادامه داد: این نیروها علی‌رغم داشتن تجربه کافی با علم و فن‌آوری روز آشنا نیستند و توانایی تعامل با دنیای امروزی را ندارند.
مدیرکل دفتر تشکیلات و نیروی انسانی سازمان شهرداری‌ها گفت: از طرفی نیرو‌های تحصیل کرده‌ای که در شهرداری‌ها به فعالیت‌ می‌پردازند، شرایط روشن و مشخصی از لحاظ استخدامی ندارند.
وی با بیان اینکه تا سال 85، 130 شهر کشور فاقد ساختار اداری مصوب بودند، افزود: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای تزریق نیروهای تحصیل‌کرده به بدنه اجرایی شهرداری‌های کشور ساختار اداری را در شهرهای کشور ایجاد و اصلاح کرد و زمینه برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌ها را فراهم کرد.
کوشش‌تبار اظهار داشت: با اصلاح ساختارها و حذف پست‌های کارگری، 65 درصد نیروی‌های کارشناس خواهند داد و شاهد تحول رو به پیشرفتی در شهرداری‌ها خواهیم بود.
وی با بیان اینکه در 21 استان کشور آگهی‌های استخدام جمع‌آوری شده است، افزود: در حال مذاکره با سازمان سنجش برای تعیین زمان آزمون و شیوه برگزاری آن هستیم.
مدیرکل دفتر تشکیلات و نیروی انسانی سازمان شهرداری‌ها گفت: آزمون استخدامی در 9 استان باقیمانده نیز در مرحله دیگری انجام می‌شو
د

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد