X
تبلیغات
رایتل


بسته افزایشی ایرانسل... ویژه مشترکین سیم کارت های دائمی، اعتباری!

با این طرح تشویقی جدید و پیشرفته، شما مشترکین سیم کارت های اعتباری و دائمی ایرانسل می توانید در یک بازه زمانی معین، از بهای کاهش یافته در ارسال پیام کوتاه (SMS) داخل شبکه ایرانسل برخوردار شوید.

در این طرح، مشترکین می توانند با خرید یک بسته افزایشی 14,400 ریالی، 100 پیام کوتاه داخل شبکه، با خرید یک بسته 27,200 ریالی، 200 پیام کوتاه داخل شبکه و با خرید یک بسته 38,400 ریالی، 300 پیام کوتاه داخل شبکه را به صورت رایگان ارسال کنند.

بـه ایـن ترتیب در صورت اطمینان از میزان مصرف خود در ارسال پیام کوتاه، می توانید در آن دوره ای که بیشترین مصرف را خواهید داشت با استفاده از "بسته افزایشی ایرانسل"، هزینه های خود را کنترل و مدیریت کنید.

تـوجـه: به یاد داشته باشید که "بسته افزایشی ایرانسل" دارای تاریخ انقضاء و میزان مصرف معین بوده و شما تا همان تاریخ و تا سقف همان میزان مصرف تعیین شده در بسته ها می توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید.

تاریخ انقضاء برای هر بسته افزایشی ایرانسل 30 روز خواهد بود.

در هر روز برای هر مشترک سیم کارت دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش "بسته افزایشی ایرانسل" وجود دارد.

شیوه محاسبه کاهش هزینه ها برای سیم کارتهای دائمی بر اساس "تعداد" برای پیام کوتاه بوده و برای سیم کارت های اعتباری بر مبنای "اعتبارمکالمه" است.

قابلیت تمدید "بسته های افزایشی ایرانسل"...
در صورتی که هر یک از مشترکین "بـستـه افـزایشـی ایـرانسـل" را مجدداً سفارش دهند، باقی مانده اعتبار دوره قبل را (شامل روزها و اعتبار باقیمانده) می توانند در دوره جدید مصرف کنند.
برای مثال اگر مشترکی 2 روز زودتر از پایان تاریخ انقضاء، اقدام به تمدید و سفارش مجدد "بسته افزایشی ایرانسل" کند و معادل ارسال 5 پیام کوتاه (برای سیم کارت دائمی) و یا 2000 ریال اعتبار(برای سیم کارت های اعتباری) از دوره قبل باقی مانده باشد، دوره جدید او درصورتی که مشترک سیم کارت اعتباری باشد 32 روز به همراه 2000 ریال اعتبار قبلی، و در صورتی که مشترک سیم کارت دائمی باشد 32 روز به همراه امکان ارسال 5 پیام کوتاه،به بسته جدید اضافه خواهد شد.

به یاد داشته باشید حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، 90 روز خواهد بود.
نحوه فعالسازی "بسته افزایشی ایرانسل"...
شما مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته "بسته افزایشی ایرانسل"را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.برای فعالسازی تنها کافیست کد های دستوری (USSD) بالا را از خط خود شماره گیری کنید.

نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می توانید برای اطلاع از حساب "بسته های افزایشی ایرانسل" پیام کوتاه، کد های دستوری (USSD) زیر را از خط خود شماره گیری کنید:

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد