X
تبلیغات
رایتل

نیروی هوایی ارتش دعوت به همکاری می‌نماید

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از دارندگان مدارک دانشگاهی دعوت به همکاری نموده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، افراد مورد نیاز از میان واجدین شرایط و از طریق برگزاری آزمایش‌های ورودی، گزینش و جذب می‌شوند.
بر این اساس، از دارندگان مدرک کاردانی دامپزشکی، ساخت و تولید، کارشناسی روان‌شناسی، علوم تغذیه، بهداشت خانواده، بهداشت محیط، زبان انگلیسی، مامایی، علوم و صنایع غذایی، رادیولوژی، بهداشت، متالوژی، مکانیک، برق، معدن، زبان روسی، عمران و کارشناسی‌ارشد سازه، روان‌‌شناسی و علوم آزمایشگاهی دعوت به همکاری می‌شود.
حداکثر سن برای دانش‌آموختگان مقطع کاردانی 25 سال، کارشناسی 27 و کارشناسی‌ارشد 29 سال می‌باشد.

متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه استخدامی به شماره 411 هفته‌نامه بازارکار مورخ 2/9/87 مراجعه و حداکثر تا بیست و یکم آذر برای ثبت‌نام اقدام نمایند.
نیروی هوایی ارتش دعوت به همکاری می‌نماید

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تامین نیروی انسانی خود از دارندگان مدارک کاردانی تا کارشناسی‌ارشد دعوت به همکاری می‌نماید.
به گزارش خبرنگار بازارکار، کارکنان مورد نیاز از میان فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و از طریق موفقیت در آزمایش‌های ورودی گزینش و جذب می‌شوند.
بر این اساس، از دارندگان مدرک کاردانی دامپزشکی، ساخت و تولید، کارشناسی روان‌شناسی، علوم تغذیه، بهداشت خانواده، بهداشت محیط، زبان انگلیسی، مامایی، علوم و صنایع غذایی، رادیوتراپی، بهداشت متالوژی، مکانیک، برق، معدن، زبان روسی، عمران و کارشناسی‌ارشد علوم آزمایشگاهی، روانشناسی، سازه دعوت به همکاری می‌شود.
متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه کامل استخدامی به شماره 413 هفته‌نامه بازارکار مورخ 9/9/87 مراجعه و حداکثر تا بیست و یکم آذر ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد