X
تبلیغات
رایتل
اعلام شرایط مشمولان نظام وظیفه برای شرکت در آزمون سراسری سال جاری

اعلام شرایط مشمولان نظام وظیفه برای شرکت در آزمون سراسری سال جاری
گروه ناجـــــــــا- سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی شرایط مشمولان نظام وظیفه برای شرکت در آزمون سراسری سال 89-88 را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، متولدین سال 1370 که دیپلم فنی و حرفه ای - ‏کارو دانش و یا پیش دانشگاهی را تا مهرماه سال 88 به شکل حضوری و یا غیر حضوری اخذ کرده باشند، مشمولان متولد سال 1369 که دیپلم فنی و حرفه ای - کارو دانش و یا پیش دانشگاهی را به شکل حضوری اخذ کرده باشند، متولدین نیمه دوم سال 1368 که دارای دیپلم فنی و حرفه ای - کارو دانش و یا پیش دانشگاهی هستند و در آزمون ورودی سال 88-87 پذیرفته نشده اند، می توانند با دریافت برگه اعزام تاریخ اعزام خودشان را تا تاریخ 18/7/88 تمدید کنند.
همچنین مشمولان متولد سالهای قبل از 68 با رعایت شرایط سنی حداکثر 24 سال سن که تا اول مهرماه سال 88 دوره پیش دانشگاهی را به صورت حضوری اخذ می کنند نیز شامل همین قانون می شوند .

یادآور می شود، حداکثر سن برای دارندگان دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای 22 سال تمام است.
مشمولان دارنده برگه اعزام به خدمت بدون غیبت که موعد اعزام آنها پس از تاریخ آزمون سراسری 89-88 باشد و مشمولان دانشجوی ورودی سال 86 به بعد که با اخذ معافیت تحصیلی در دانشگاه هستند و از زمان ثبت نام کمتر از 4 نیمسال را سپری کرده اند در صورت شرکت در آزمون و قبولی در رشته یا دانشگاه بهتر مجاز هستند که از رشته یا دانشگاه قبلی انصراف داده و در رشته یا دانشگاه جدید تحصیل خود را ادامه دهند.
همچنین متولدین سالهای 1366-1367-1368 که در موسسات آموزش عالی سال 88-87 پذیرفته شده اند در صورت اخذ مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم (کاردانش – فنی و حرفه ای ) به صورت حضوری در دی ماه 1386 و خرداد ماه و شهریور ماه 1387 که مورد تائید آموزش و پرورش باشد، ثبت نام و شروع به تحصیل از مهرماه 87 در موسسات آموزش عالی بلامانع خواهد بود .

ضمناً دانشجویان انصرافی و اخراجی در شمول مقررات فوق نیستند
منبع
گروه خدماتی مهر
pakjavan


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد