X
تبلیغات
زولا
مجوز استخدام 64نفر در بیمارستان در حال تاسیس آبیک اخذ شده است
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین با اشاره به پیشرفت 95درصدی ساخت بیمارستان آبیک گفت : مجوز استخدام 64نفر برای این بیمارستان اخذ شده است.
به گزارش ایرنا بنقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین روز چهارشنبه دکترˈفرزاد پیرویانˈدر نشست ارزیابی پیشرفت ساخت بیمارستان 32تختخوابی شهرستان آبیک افزود: در تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در این بیمارستان حدود 30تا 40نفر نیرو نیز بصورت قراردادی جذب می شوندکه البته در جذب نیرو بومی گزینی رعایت خواهد شد.
وی اضافه کرد:بیمارستان 32تختخوابی آبیک که از پروژه های مهر ماندگار دولت می باشد با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال که بیشتر آن تامین شده ،ساخته می شود.
پیرویان ادامه داد:تا کنون 95درصد از کار احداث این بیمارستان شامل ساختمان اصلی، محوطه سازی و تاسیسات انجام شده است.
وی اظهار داشت: بخشی از تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان در سال های اخیر خریداری شده و تلاش می کنیم با جذب اعتبارات مورد نیاز، سایر تجهیزات نیز خریداری شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین نیز در ادامه این جلسه گفت: در ساخت و راه اندازی این بیمارستان حداکثر ظرفیت ها چه از نظر ساختمانی و چه تجهیزاتی و پرسنلی باید در نظر گرفته شود.
دکترˈعلی اکبر زینالوˈ ضمن ابراز نارضایتی از عدم اتمام پروژه بیمارستان آبیک، علیرغم پیشرفت 95 درصدی ساخت آن، بر لزوم تامین اعتبارات مورد نیاز ساخت و تکمیل پروژه تاکید کرد .
رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین افزود: مدیران مالی دانشگاه نیز موظفند اعتبارات مورد نیاز برای تجهیز این پروژه را در بودجه سال 92 مورد توجه قرار دهند.
بیمارستان 32تختخوابی آبیک از ابتدای سال 92 تحویل دانشگاه علوم پزشکی قزوین می شود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد